Działamy kompleksowo

Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów dlatego posiadamy bazę usługową.

prefabrykacja stali

Jest jednym z elementów naszej produkcji. Dzięki wysokiej klasy maszynom mamy możliwość wykonania wielu rodzajów zbrojeń budowlanych dla budownictwa ogólnego (jedno i wielorodzinnego), obiektów przemysłowych oraz infrastruktury drogowej. Nasze automaty firmy SHNELL produkują elementy z drutu w kręgach 6 – 12 mm oraz z prostych 12 – 22mm. Gniemy też pręty 22 – 40mm co oznacza, że jesteśmy wstanie wykonać nawet najbardziej wymagający projekt klienta.

produkcja strzemion

Wykonujemy strzemiona i wiele innych figur według rysunków przesłanych przez klienta: Prostokątne, kwadratowe, okrągłe, ośmiokątne i inne.

  • Strzemiona z przeznaczeniem do ław fundamentowych, konstrukcji żelbetonowych, wieńców, słupów.

  • Wykonane z pręta stalowego gładkiego i żebrowanego o średnicy pręty gładkie 6 mm  oraz pręty żebrowane 6, 8, 10, 12 .

  • Wykonujemy również inne figury L , C , U, S. Istnieje możliwość wykonania strzemion pod konkretny wymiar z różnej średnicy drutu.

  • Elementy wykonane maszyną o dużej dokładności gięcia, robione według wymiaru lub specyfikacji przesłanej przez klienta. Każde strzemię ma odpowiednią długość drutu przeznaczoną na zakładkę.

  • Możliwość wykonania dużych ilości w krótkim czasie.

  • GNIEMY RÓWIEŻ ELEMENTY POWYŻEJ FI 14 DO FI 40

cięcie wypalarką plazmową cnc

Do Państwa dyspozycji posiadamy wypalarkę. Wykonywaniu usług cięcia wypalarką plazmową CNC blach stalowych o grubości do 25 mm. Posiadamy stół roboczy o wielkości 1,5 m x 3 m. Na potrzeby klientów w magazynie znajdują się blachy o grubości do 50 mm.

Transport

Posiadamy własną flotę transportową. Klient zamawiając towar ma możliwość skorzystania z dowozu. Transport jest odpłatny w zależności od miejsca dostawy. Dostarczamy stal o maksymalnej długości do 12 m. Czas dostawy uzależniony jest od ilości zamówionych transportów i kolejności rezerwacji.

Wielkopolska, Wągrowiec, Chodzież, Oborniki, Rogoźno, Poznań, Piła, Bydgoszcz, Skoki, Łaziska, Łekno, Mieścisko, Margonin, Damasławek, Międzylesie, Wapno, Gołańcz, Margonin, Budzyń, Kłedzko, Czarnków, Pniewy, Szakotuły, Murowana Goślina.

Usługi transportowe